Umów się na bezpłatny pomiar i wycenę tel. 531 790 408

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w swojej branży klimatyzacyjno wentylacyjnej.

Wykonywaliśmy montaże zarówno dla instytucji państwowych, firm prywatnych oraz odbiorców indywidualnych. Nasi pracownicy systematycznie odbywają szkolenia w zakresie montażu i serwisu. Pozwala to na podnoszenie ich kwalifikacji oraz stały rozwój firmy.

Duże doświadczenie oraz znajomość nowoczesnych rozwiązań technicznych gwarantuje fachowość i poprawność realizowanych inwestycji zarówno pod względem projektowym jak i wykonawczym. Jesteśmy otwarci na współpracę z biurami projektowymi, klientami indywidualnymi i firmami budowlanymi. Nasi doradcy handlowi spotkają się z Państwem w dogodnym dla Państwa terminie i miejscu, służąc swoją fachową wiedzą. W razie konieczności sporządzą niezobowiązującą wycenę.

Jesteśmy przedstawicielem firm: LG, SINCLAIR, SAMSUNG, CHIGO, FUJITSU, FUJI ELECTRIC, HAIER, DAIKIN, GREE, VIVAX Dbając o standard oferowanych usług, Korzystamy z urządzeń i materiałów, których jakość poświadczona jest przez certyfikaty, atesty i nasze wieloletnie doświadczenie. Mając na uwadze poprawne funkcjonowanie urządzeń klimatyzacyjnych oferujemy również stałą konserwacje oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Dla zapewnienia ekonomicznej eksploatacji oraz długotrwałego prawidłowego funkcjonowania urządzeń należy regularnie wykonywać przeglądy konserwacyjne. Staramy się aby Nasi klienci byli zadowoleni, dlatego na każdą z wykonach usług dostaną Państwo gwarancję. U nas możesz liczyć na krótkie terminy i wysoką jakość usług!

Prosimy o kontakt telefoniczny 531-790-408 lub o skorzystanie z formularza kontaktowego

 

Zapraszamy

Partner:
www.viverpolska.pl

Katalog Stron Licytus.com